FLY YOGA

YogaFly, 30 yılı aşkın profesyonel deneyimi olan,  profesyonel balet ve pilates usta eğitmeni aynı zamanda da yoga uygulayıcısı olan Patricia Duchaussoy tarafından yaratılan,  özel yoga-fly aparatları yardımıyla havada gerçekleştirilen çağdaş bir fitness uygulamasıdır. 

Yogainn Fly-Trial Programı, klasik ve modern dans,  pilates, yoga, rehabilitasyon , akrobasi ve havadan dans uygulamalarının tümünü çok yönlü olarak içeren doğru hizalama teknikleri ile uygulanan etkili bir egzersiz yöntemidir.  

Yogainn Fly-Trial  programı, yoga, pilates ve dansın faydalarını bir araya getirerek, başlangıç düzeyinde olan uygulayıcılar için bile, zorlu egzersizleri kolay uygulanabilir hale getiren ve eğlenceli bir şekilde uygulanmasını sağlayan  bir yöntemdir.

Denge ve kondisyon  artışı ile vücut farkındalığı ve bilinci elde etmenizi sağlayan Fly-Trial uygulaması ile hayatınızdaki stres ve gerilimi azaltıp, sağlıklı bir omurgaya sahip olursunuz.  Yogainn Fly-Trial dersleri Ceren Bodur tarafından hazırlanıp verilmektedir.